708-408-045
Wyślij sms o treści WNIOSEK na nr 7257

Używane nosidełko dla niemowląt – gdzie je sprzedać?

Pożyczki bez zaświadczeń i kredyty bez zaświdczeń wszystko na stronie mileniumnet

Używane nosidełko dla niemowląt – gdzie je sprzedać?

Używane nosidełko dla niemowląt – gdzie je sprzedać?

Ubranka, mebelki, zabawki i akcesoria dla dzieci potrafią osiągać zawrotne ceny, a przecież część z tych rzeczy używamy krótko, zaledwie kilka tygodni czy miesięcy. Tak jest np. z nosidełkami dla niemowląt. To gadżet, który bardzo ułatwia życie świeżo upieczonych rodziców.

Bezpieczne nosidełka dla niemowląt czy różnego rodzaju chusty umożliwiają wyjście na spacer bez wózka albo wykonywanie domowych czynności, pozostając w bliskim kontakcie z maluchem. Wolne ręce rodzica i jego swoboda przemieszczania się to atuty tego typu akcesoriów. Co więcej, dzieci uwielbiają się przytulać. Będąc blisko mamy czy taty, wyciszają się, łatwiej regulują oddech i co bardzo ważne – nawiązują silną więź z rodzicem. Mamy karmiące piersią mogą błyskawicznie reagować na potrzeby malucha, który jest blisko. Ale jako posiadacze nosidełka na pewno zdążyliście to wszystko już dokładnie zaobserwować. Jeśli przyszła pora na zakup większego rozmiaru, warto sprzedać poprzednio użytkowane nosidełko i pieniądze dołożyć np. do kolejnego. Gdzie wystawiać darmowe ogłoszenia? Jaki portal wybrać i jak sprzedawać w internecie?

Nosidełko dla niemowląt – gdzie je sprzedać w internecie?

Do naszej dyspozycji jest kilka opcji. Jeśli wśród znajomych mamy wielu młodych rodziców, możemy poinformować w mediach społecznościowych o chęci sprzedania naszego używanego nosidełka dla niemowląt. O wiele większy zasięg potencjalnych klientów uzyskamy jednak, korzystając ze strony do wystawienia ogłoszeń. W internecie działa wiele tego typu witryn. Część pobiera prowizję czy opłaty za dodawanie anonsów. Warto jednak postawić na stronę, gdzie opublikujemy naszą ofertę za darmo.

Portal z darmowymi ogłoszeniami abc.pl daje właśnie taką możliwość. To strona, na której znajdziemy 20 sekcji z ofertami kupię/ sprzedam i różnego typu innymi ogłoszeniami. Jedna z kategorii zatytułowana jest Dla dzieci i tam właśnie możemy zamieścić informację o sprzedaży nosidełka używanego przez nas i naszego niemowlaka. 

Co ważne, dodając ogłoszenie w internecie, zawsze sprawdzajmy stronę. Każdy serwis ogłoszeniowy powinien zawierać jasny i zrozumiały regulamin. Szerokim łukiem omijamy witryny, na których, by opublikować ogłoszenie, jesteśmy proszeni o podanie dużej liczby danych osobowych czy informacji z karty płatniczej. Uważajmy, aby nie paść ofiarą internetowych oszustów.

Wśród bezpiecznych stron, z jasnymi regułami działania, można wymienić wspomniane wyżej abc.pl. To serwis ogłoszeń przede wszystkim lokalnych – możemy więc znaleźć kupujących w naszej okolicy i umówić się z nimi na odbiór rzeczy w dowolnym miejscu. Nie musimy też podawać wielu danych osobowych – do założenia konta na portalu wystarczy imię i adres e-mail. Opcjonalnie, dla ułatwienia kontaktu z kupującymi, można podać także nr telefonu. Portal abc.pl jest zatem bezpieczny i dodatkowo łatwy w obsłudze. Jak zamieszczać na nim oferty?

Darmowe ogłoszenia – jak je dodać na abc.pl?

Pierwszy krok to kliknięcie przycisku DODAJ OGŁOSZENIE ZA DARMO w prawym górnym rogu strony. Teraz musimy już tylko wypełnić krótki formularz.

  • W tytule napiszmy, co mamy do sprzedania, np. nosidełko dla niemowląt od 1 miesiąca, nosidełko – nazwa firmy – 0-2 r.ż. Nosidełkami określamy też foteliki samochodowe dla najmłodszych dzieci, jeśli mamy go do zaoferowania, napiszmy w tytule np. fotelik – nosidełko dla niemowlaka.
  • Wybór kategorii to Dla dzieci i kolejno Foteliki – Nosidełka.
  • Ustalając cenę, bierzmy pod uwagę, ile kosztował fotelik w sklepie, w jakim jest stanie obecnie. Możemy sprawdzić, co proponują inni sprzedawcy i wpisać podobną kwotę. Jeśli jesteśmy gotowi na upust, zaznaczmy opcję Do negocjacji.
  • Podajemy też stan nosidełka – jeśli było używane krótko, nie zaznaczajmy opcji „nowe”, ale „używane” i w opisie dodajmy, że korzystaliśmy z niego sporadycznie i nie nosi śladów użytkowania, jest zatem jak nowe.
  • W polu „opis” sprecyzujmy stan nosidełka, możemy napisać gdzie i w jakich godzinach możliwy jest odbiór. Warto też dodać coś fragment zachęcający do zakupu, podkreślić funkcjonalność nosidła, wygodę użytkowania, ładny wzór itd.
  • Dodajmy co najmniej jedno, a najlepiej kilka zdjęć przedstawiających obiekt sprzedaży z różnych perspektyw.
  • Uzupełnijmy dane kontaktowe i lokalizację. Jeśli to nasze pierwsze darmowe ogłoszenia sprzedaży na abc.pl, zostaniemy poproszeni o zapoznanie się z regulaminem i przy okazji publikacji założymy konto na portalu. Po zarejestrowaniu się, w zakładce Moje ABC będziemy mogli śledzić historię dodawanych ogłoszeń czy korzystać z dodatkowych funkcjonalności strony, które ułatwiają sprzedaż.
0 0 votes
Daj Ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments