708-408-045
Wyślij sms o treści WNIOSEK na nr 7257

Pitbull Patryk Vega Sianów

Pożyczki bez zaświadczeń i kredyty bez zaświdczeń wszystko na stronie mileniumnet

Pitbull Patryk Vega Sianów

Z roku 2005 filmów mających o pracy policji wyszło już dużo. Jednak nadal nie zapomnieliśmy o jednym z klasyków gatunku, który powstał tylko w innym roku. ”PitBull” to filmowy debiut, obecnie niezmiernie łatwego i rozpoznawalnego polskiego reżysera-Patryka Vegi. Słynie on z podejmowania kontrowersyjnych materiałów i uczenia brutalności, Faktycznie było i dodatkowo w współczesnej sztuce.

Pitbull Patryk Vega Białogard

Dzięki temu filmowi wszyscy zaczęliśmy patrzyć na pracę policjantów nieco inaczej.

klik i ogladaj film

„PitBull” opowiada historię pięciu policjantów z Sektora ds. Zabójstw. Naszą karierę wykonują bardzo dobra, sumiennie, potrafią chodzić w sferze. A po godzinach każdy spośród nich potrzebuje borykać się z własnymi problemami, które uniemożliwiają im występowanie.

„PitBull” opowiada historię pięciu policjantów z Sektora ds. Zabójstw. Naszą karierę wykonują bardzo dobra, sumiennie, potrafią chodzić w sferze.

A po godzinach każdy spośród nich potrzebuje borykać się z własnymi problemami, które uniemożliwiają im występowanie. Gebels (wykorzystywany przez Andrzeja Grabowskiego) musi konkurować z kobietą, która była się otrzymać mu należna do kontroli nad dzieckiem. Starzejący się Benek (w współczesnej sztuki Janusz Gajos) zmaga się z chorobą wieńcową, a bardzo pożąda odpracować jeszcze dwa miesiące, które pozostały mu do emerytury.

Młody Nielat (Rafał Mohr), z początku niezrozumienia ze części ojca, znajomych, a więcej w odreagowaniu na stres połączony z działalnością popada w coraz toż wyższe problemy z narkotykami. Metyl (w jakiego rolę zajął się Krzysztof Stroiński) jest już nałogowym alkoholikiem, który nieudolnie stara się jakoś poprawić nasze działanie inne. Ostatnim członkiem systemu jest Despero (Marcin Dorociński), jaki ustala się w bardzo dokuczliwej i przykrej sytuacji, wdaje się on gdyż w interes z córką poszukiwanego przez system przestępcy.

Pitbull Patryk Vega Białogard

Cechy te niszczą wizerunek przystojnego policjanta, który sumiennie realizuje osobistą działalność, a poza nią istnieje człowiekiem bez skazy, idealnym stróżem prawa, jaki z łatwością rozwiązuje wszystek problem i przeciwności losu. Bohaterowie stworzeni przez Vegę całkowicie burzą ten stereotyp.

Mimo tego, że ważne chwile mogą dawać nas w zakłopotanie, poczucie zagubienia i dawania sobie pytania: O co tak idzie w ostatnim obrazie? Akcja szybko wszystko wyjaśnia, buduje napięcie, w taki forma, że kiedy już chcemy poznać dalsze losy bohaterów.

Pitbull Patryk Vega Białogard

Odkrywa coraz to nowocześniejsze aspekty pozycji w Wydziale ds. Zabójstw.

Niektórych widzów razić może język, jakim podają się bohaterowie. Jednak bądź ich wzór istniał właśnie zdrowy i wielki, gdyby podawali się poprawną polszczyzną? Kompletnie nie, przekleństwa i wulgaryzmy w ostatnim przykładu nie rażą, aż tak bardzo i podkreślają charaktery postaci, oraz realia miejsca w jakim wykonują.

Patryk Vega zdecydował się obok młodych aktorów, postawić jeszcze na tych suchszych i bardzo lubianych przez polską publiczność. Andrzej Grabowski i Janusz Gajos w bezpośrednich funkcjach zapisali się fenomenalnie, zresztą po ich warsztacie nie można było spodziewać się rozczarowania. Świetnie wypadła również kadra młodszych aktorów: Krzysztof Stroiński, Marcin Dorociński, Rafał Mohr. Bardzo dobrze zapisali się w sile policjantów, którzy pogubili się we domowym życiu prywatnym również potrzebują zakładać się z konsekwencjami swoich błędnych decyzji.

Pomimo świetnej fabuły, dobrej pracy reżysera, spójnego scenariuszu, znakomitej kreacji postaci film jest wadę. Jest nią dźwięk, jaki został zrealizowany nie najlepiej, przez co niektórzy mogą tworzyć przez ostatnie przedmiot z zdrowym odbiorem filmu.

Pitbull Patryk Vega Białogard

Każde z skórze nie są czarno białe, pokazują nam się z nowych stron. Vega nikogo nie idealizuje, nie zdecydował się na pokazanie wizerunku bohaterskiego, przystojnego policjanta, który powstaje się legendą miasta.

Policjanci w popkulturze zbyt często pokazywani są jako osoby idealne, stojące na ochronie prawa, przeważnie są bez skazy, są normalne życie, kochająca żonę i dzieci. Polski reżyser pokazał nam szarą rzeczywistość, problemy dobrych ludzi, którzy sprawiają ciężką pracę, a po niej potrzebują zakładać się z polskimi demonami. Oczywiście to dokonało, że film spotkał się z racja dobrym odbiorem. Pomimo trudnej tematyki został uznany przez publiczność, jaka była teraz dość oglądania idealnych, nienagannych policjantów w podkoloryzowanych filmach. Postacie, które wykreował Vega, wydają się o dużo bardziej rzeczywiste i dobre.

Pitbull Patryk Vega Białogard

 

źródło artykułu PitBull

0 0 votes
Daj Ocenę

 

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments