708-408-045
Wyślij sms o treści WNIOSEK na nr 7257

Kobiety Mafii 2 Dębno gdzie obejrzeć lub kupić?

Pożyczki bez zaświadczeń i kredyty bez zaświdczeń wszystko na stronie mileniumnet

Kobiety Mafii 2 Dębno gdzie obejrzeć lub kupić?

kobiety mafii 2

Film pojawił się w polskich kinach 22 lutego 2019 roku, za wtedy w międzynarodowych kinach widzowie mogli go zobaczyć już 19 lutego 2019 roku. Za reżyserie filmu odpowiadał Patryk Vega a scenariusz do niego powiedział Olaf Olszewski wraz z Patrykiem Vegą.

Kobiety Mafii 2 Koszalin gdzie obejrzeć lub kupić?

 

Warto te wspomnieć o aktorach odgrywających kluczowe role. Zapewne nie mogło zabraknąć polskich gwiazd takich jak Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Aleksandra Grabowska, Aleksandra Popławska oraz Katarzyna Warnke. Łącznie z naszymi gwiazdami wystąpili także Angie Cepeda oraz Enrique Arce.
Akcja przedstawiona w filmie przeprowadza się na trzech kontynentach i dwóch półkulach świata. Widzowie mogą więc zobaczyć Europe, Afrykę i Amerykę Łacińską.

wejdź

Kobiety mafii 2 przedstawiają się na trylogię, gdzie Patryk Vega już wtedy wymyślił sobie jako chciałby pokazać całą historię. W różnej grupy dostajemy wątki trzech różnych postaci, jakie w ścisłym czasie się przecinają. Po zabiciu męskiej części mafii na scenie mafijnej pojawia się Daria (Agnieszka Dygant), która stanowi wysokie plany, żeby odmienić nasze bycie na skuteczniejsze. Podpisuje ona kontrakt na długi przemyt kokainy z kolumbijską mafią. Dzięki temu wymaga ustawić się na wszelkie życie. W tym jedynym czasie Anka (Katarzyna Warnke) wychodzi z więzienia i potrzebuje sobie sama poradzić. Znaleźć mieszkanie, pracę, rozpocząć nowe mieszkanie, lecz nie stanowi gwoli niej wtedy łatwe, ponieważ przez całe jej działanie była utrzymanką innych. Opływająca do ostatniej koleje w luksusy, teraz klepię potrzebę i zdesperowana przyjmuje posadę kasjerki w sklepie. Z zmianie Siekiera nadal kryje się w Maroko, gdzie prezentuje naszego przyszłego męża Amira, który pokazuje się terrorystą. Jednak zakochana na zabój stworzy dla niego wszystko.

Kobiety Mafii 2 Koszalin gdzie obejrzeć lub kupić?

Najciekawszą sprawą jest element Darii zaś jej interes z Kolumbijczykami. Z jednych podstaw ta lokata nie powtarzam się, przez co w filmie pojawiają się dość nieoczekiwane zwroty akcji. Skierowana do końcu tona kolumbijskiej kokainy jest dać jej istnienie nad rynkiem, jednak historia zamyka się utratą towaru i poważnymi kłopotami. Niania popada w daleki wobec kolumbijskiego kartelu, który nie zamierza tolerować niewywiązania się z umowy, natomiast wtedy tylko Daria jest dobro zorganizowana do drugiej rzeczywistości. Z początku pięła się po okresach mafijnej kariery bez męskich pleców i właśnie otrzymuje się na szczycie gangsterskiej drabiny. Zatem w jej wątku pojawiają się drugie i atrakcyjne postacie, choćby gangster Mat (Piotr Adamczyk), Javier (wykonywany przez Enrique Arce, gwiazdę Netflixowego La casa de papel) też jego filmowa żona Aida (Angie Cepeda), która w Polsce pojawia się jako kolumbijska pośredniczka Niani. Arce i Cepeda dobrze spisują się w spokój całej historii, zwiększając jej barwności i profesjonalizmu. Piotr Adamczyk w współczesnym obrazie i pokazał, że potrafi łamać stereotypy dotyczące muzyków i stosowania ich z jakąś, dużą pracą przez całe życie. Ogolony na łyso jako wytatuowany gangster doskonale dostosował się w historię filmu. Zresztą Patryk Vega słynie właśnie z obecnego, że posiada wydusić z aktorów coś czego nie pokazali w ich ważnej karierze aktorskiej.

Kobiety Mafii 2 Koszalin gdzie obejrzeć lub kupić?

Najjaśniejszą gwiazdą filmu Kobiety mafii 2 jest bez wątpienia Katarzyna Warnke, która stanowi zapewnij stworzona do tego, żeby grać Ankę. Jednakże, aktorka czasami przesadza, zmieniając swoją rolę w za dużą karykaturę. Wątek Anki przejmuje ekran w centralnej części filmu Vegi natomiast w części drugiej znika niemal całkowicie, co stanowi oczywiście sprawą źle rozpisanego scenariusza, który czasami nieumiejętnie wiąże ze sobą nowe wątki filmu.

Sceny akcji nie płacą się sztuczne. Od razu widać, iż na film był przeznaczony nieco wysoki budżet, ponieważ kiedy akcja odbywa się do Maroko czy Kolumbii, to tak tam osadza się też plan filmowy. Dzięki temu film okazuje się dobrze na ekranie. Widz odwiedzając go dysponuje doświadczenie autentyczności i zadbania o najdrobniejsze szczegóły. Reżyser jest spójny oraz z wszelkim innym filmem stara się jakością wizualną zbliżać się do amerykańskich produkcji. Dlatego przy produkcji zdjęć w Kolumbii współpracował z obsługą robiącą serial Narcos dla Netflixa, natomiast w Hiszpanii z obsługą Game of Thrones. Wynik ich lekturze jest niczym wysoce wyrazisty na ekranie.
Podsumowując, Kobiety mafii 2 są doskonałym filmem walk z wyjątkami komediowymi, gdzie jesteśmy kilkoro zabawnych skeczów oraz wątkami romantycznymi (Siekiery i Amira oraz Stelli i łotewskiego gangstera Janisa). Patryk Vega wie czego liczą od niego fani zaś im wtedy daje, nie szczędząc budżetu na rozpoznawalnych zagranicznych aktorów czy helikoptery lecące nad Kolumbią. Film przyjdzie do smaku każdemu, kto lubi dobre kino akcji, dodatkowo nie oczekując czegoś poważnego kina.

Kobiety Mafii 2 Koszalin gdzie obejrzeć lub kupić?

Źródło do artykułu Kobiety Mafii 2 

0 0 votes
Daj Ocenę

 

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments