708403891
Wyślij sms o treści WNIOSEK na nr 72044

Dodaj Ogłoszenia

Pożyczki bez zaświadczeń i kredyty bez zaświdczeń wszystko na stronie mileniumnet

Masz coś do sprzedania wiec umieść ogłoszenie z darmo n portalu kliknij Dodaj ogłoszenie

Nasza firma to nie tylko usługi finansowe, ale również oferty kupna/sprzedaży przedmiotów, przedstawiających realną wartość. Jesteśmy zainteresowani skupowaniem sprzętu AGD, mebli, biżuterii, samochodów, nieruchomości. Jeśli posiadasz przedmioty, które chcesz sprzedać i które mają wartość rynkową, zapraszamy do współpracy. Nasza firma może zaproponować korzystne warunki, ponieważ proponujemy zawsze uczciwe kwoty. Nie zależy nam bowiem na tym, by klient tracił na transakcji.

Jeśli masz ochotę, dodaj ogłoszenie dotyczące sprzedaży konkretnego przedmiotu. Nasze pośrednictwo gwarantuje szybko i sprawnie przeprowadzoną transakcję, uczciwe warunki współpracy i dobry zarobek dla obu stron. Staramy się pomagać klientowi w zakresie szukania dla niego kupca na oferowane przedmioty. Dzięki temu ograniczamy państwa formalności, proponujemy pełną obsługę ogłoszeń, które docierają do naprawdę szerokiego grona klientów. Tak szerokiej oferty nie znajdą państwo u konkurencji, zależy nam bowiem nie tylko na tym, aby zaoferować państwu sprawdzone usługi finansowe, ale także szeroką gamę produktów do kupienia czy pomoc w obsłudze ogłoszeń nadawanych przez naszych klientów.

Co można zyskać, dodając u nas ogłoszenia? Oczywiście szybkie i sprawnie przeprowadzone transakcje, nie tylko dotyczące drobnych sum. Zapraszamy do wystawiania przedmiotów, reprezentujących sporą wartość finansową. Jest to opcja szczególnie polecana dla osób, którym zależy na szybkiej gotówce i które nie mają czasu lub ochoty na żmudne poszukiwania kupców i zastanawiania się nad tym, kiedy znajdziemy osobę zainteresowaną kupnem. Nasza firma może załatwić to za państwa – w końcu jesteśmy otwarci na współpracę i dołożymy wszelkich starań, by stała się ona wyjątkowo owocna. Mamy stałych klientów, którzy powierzają nam wszystkie swoje ogłoszenia, w ten sposób oszczędzając nie tylko cenny czas, ale również pieniądze. Obsługujemy dziesiątki ogłoszeń, co świadczy o zadowoleniu naszych klientów, którzy chętnie kontynuują korzystanie z naszych usług.